2015. Április 26. 09:27, vasárnap | Sport
Forrás: InfoVáros | Hajósi Miklós

Magyar Zoltán: A Fiúk odatették magukat rendesen!

Interjú Magyar Zoltán Csapatfőnökkel.

2015 április 25-26-án feldübörögnek a Formula versenyautók a Magyar Racing Team depójában a Hungaroringen.
Magyar János és Pénzes Attila áll rajthoz, hogy megmérkőzzön a sporttársak és az idő ellen.

Április 24-én egy Hivatalos teszten vettetek részt. Miként is értékelitek ezt a napot?
- A szabadedzéseket mindkét pilóta jól teljesítette, kisebb műszaki problémáink voltak melyeket elhárítottunk, és a nap végére megtaláltuk az optimális beállításokat.

Ezen a verseny hétvégén jó pár Formula volt autó várható a rajtrácsra, és ebben a mezőnyben szombaton:
Magyar János abszolút 2. hely, Pénzes Attila kategória 1. helyen végzett.

A Magyar Racing Team versenyzői:
Magyar János és Pénzes Attila.

Jani a 2000 köbcentis kategóriában indul Formula Master-rel.

Ati az 1600 köbcentis kategóriában indul Formula BMW-vel.

Szurkoljunk a Magyar Racing Team pilótáinak a mai napon is!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.

2024. Április 26. 15:19, péntek | Sport

Valencia után Gender Tamás Junior ismét pályára hajt az Európa-bajnokság második fordulójában, amelynek ezúttal a franciaországi Val

A spanyol szezonnyitó nehézségei után nagy reményekkel vág neki a folytatásnak a fiatal feltörekvő tehetség,

2024. Április 26. 06:49, péntek | Sport

Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Telekom Veszprém házigazdaként csak egyszer vezetett, mégis 32-31-re legyőzte a dán Aalborgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének csütörtöki, első mérkőzésén.

2024. Április 26. 06:45, péntek | Sport

Női labdarúgó MK - Ismét megvédte címét az ETO FC Győr

Ismét megvédte címét az ETO FC Győr a labdarúgó Simple női Magyar Kupában, mivel a csütörtöki döntőben 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte az MTK Budapest csapatát az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.