Hírek
2021. Augusztus 29. 07:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Az ablakot betörve jutott be a házba a betörőnő
A balassagyarmati rendőrök egy 49 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 49 éves érsekvadkerti lakossal szemben - közölte a rendőrség.
A nő 2021. július 31-én a késő délutáni órákban Érsekvadkert belterületén egy családi ház ablakát betörte és az ingatlanba bemászott. Az épület helyiségeit átkutatta, és onnan arany ékszereket – két karikagyűrűt, egy kővel kirakott gyűrűt és egy nyakláncot a rajta lévő medállal együtt – tulajdonított el.
A rendőrök a 49 éves nőt elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták, amely során a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

