Hírek
2011. Július 05. 12:37, kedd |
Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Az elmúlt napokban történt - balesetek
Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.
Könnyű sérüléssel járó baleset történt hétfőn reggel Újkígyóson. Pár perccel 8 óra előtt a Kossuth utcában összeütközött egy autós és egy kerékpáros. A biciklis hölgy elesett és 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Kora délután Orosházán, a Szabadság tér – Vörösmarty utca – Ady utca kereszteződésében történt személyi sérüléssel járó közlekedési baleset. Egy autós és egy segédmotoros ütközött össze, a motoros súlyosan megsérült.
Késő este Gyomaendrődre hívták a baleset helyszínelőt. A város külterületén, a Hármas – Körös hídjánál egy kivilágítatlanul közlekedő lovaskocsinak hátulról nekiütközött egy teherautó. A hajtó és a mellette ülő nő is megsérült, állapotunk azonban nem súlyos. A hajtónál az alkoholszonda ittasságot jelzett.
A balesetek körülményeit és a felelősség kérdését a rendőrség minden esetben vizsgálja.
Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

