Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2011. Október 26. 08:00, szerda | Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt napokban történt - balesetek

Az elmúlt napokban történt - balesetek

Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.

Hétfőn három személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt Békés megye útjain.

Délelőtt 11 óra körül Békéscsaba külterületén összeütközött egy autós és egy segédmotoros. A Volkswagen vezetője Békés felől Doboz irányába tartott, majd a 4438-as és a 4439-es út kereszteződésében balra, Doboz felé szeretett volna kanyarodni. A manőver közben azonban összeütközött a Békéscsaba felől Doboz irányába tartó motoros férfival, aki elesett és könnyű sérülést szenvedett.

A második baleset Orosházán, a Gyopárosi úton történt 17 óra körül. Egy személyautó a Szentesi út felől a Barátság utca felé tartott, amikor előzésbe kezdett és érintőlegesen ütközött egy neki szemből érkező kerékpárossal. A kerékpáros fiú elesett és megsérült, sérülése 8 napon belül gyógyuló.

Végül 22 óra után pár perccel Békéscsabán történt baleset. A Szarvasi út – Jókai utca kereszteződésénél egy autós letért az útról és az útpadkán nekiütközött egy fának. A kocsit vezető férfi súlyosan megsérült. A balesetek körülményeit a rendőrség vizsgálja.


Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.