Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2011. December 07. 08:00, szerda | Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt napokban történt - balesetek

Az elmúlt napokban történt - balesetek

Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.

Súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset történt hétfőn délelőtt Békéscsabán, az Asztalos János utca és az Orosházi út kereszteződésénél. Egy személyautó az Asztalos János utcán a Tompa utca felől Orosházi út irányába tartott, majd a kereszteződéshez érve összeütközött egy neki jobbról, az Orosházi úttal párhuzamos kerékpárúton közlekedő kerékpáros nővel. A baleset következtében a nő elesett és 8 napon túl gyógyuló csonttörést szenvedett.



Könnyebben megsérült az a gyermek, aki hétfőn délután szenvedett balesetet Szarvason. A 12 éves lány a Szabadság utcán a kerékpárúton közlekedett, amikor a Bocskai utcai kereszteződésénél elütötte egy jobbra kanyarodó autóbusz. A gyermek megsérült, de állapota az elsődleges orvosi vizsgálatok eredménye szerint nem súlyos.


A balesetek körülményeit és a felelősség kérdését a rendőrség vizsgálja.


Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.