Hírek
2011. December 24. 08:00, szombat |
Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Az elmúlt napokban történt - balesetek
Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.
Békés megyében csütörtökön négy személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt.
Délelőtt negyed 11 körül Battonyán egy személygépkocsi elsodort egy gyalogost. A város belterületén történt balesetben a gyalogos könnyebben megsérült.
Kora délután, fél 2 körül Kaszaperen egy tehergépkocsi és egy kerékpáros ütközött össze, a kerékpáros 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Két órával később Nagybánhegyes külterületén történt baleset. Fának ütközött egy személyautó, a vezetőjét életveszélyes sérüléssel szállították kórházba.
A negyedik baleset 22 óra 20 perc körül történt Vésztő külterületén. Egy tehergépkocsi fának ütközött, a balesetnek egy súlyos sérültje van.
Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

