Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2012. Augusztus 15. 08:00, szerda | Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt napokban történt - egyéb események

Az elmúlt napokban történt - egyéb események

Két baleset, két súlyos sérült 2012. augusztus 13-án, hétfőn.

Hétfőn két súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset történt Békés megyében. Kora reggel Csorvás belterületén összeütközött két kerékpáros. Egyikük, egy férfi a Bajcsy – Zsilinszky utca kerékpárútján a Tompa utca felől a Csabai út irányába tartott, majd a Kossuth utcai kereszteződénél balra, a Kisfaludy utca felé szeretett volna kanyarodni. Ekkor azonban összeütközött az őt már előző kerékpáros hölggyel. Mindketten elestek, és a hölgy 8 napon túl gyógyuló csonttörést szenvedett.

A másik baleset este negyed 7 körül történt. A Szarvas és Békésszentandrás közötti kerékpárúton elesett és súlyosan megsérült egy, az elsődleges vizsgálatok eredménye szerint ittas segédmotoros.

Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot