Hírek
2012. Február 19. 08:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Biztonsági intézkedések
Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.
Az elmúlt 24 órában két ittas embert juttattak biztonságos helyre az utcáról a járőrök. Békésen pénteken déli 12 óra körül egy 80 éves férfi esett el, és került magatehetetlen állapotba. Az egyenruhások átmeneti szállóra vitték. Szombaton éjjel fél 1 körül Gyulán egy 61 éves férfi ült a hóban az utcán. Ittassága miatt nem tudott lábra állni, nem tudott hazamenni. A hideg időre tekintettel otthonába szállították.
Egy tanyán élő férfihez hívott segítséget egy járőr pénteken délelőtt Orosházán. A férfi ugyanis elmondta az őt meglátogató őrmesternek, hogy elfogyott az élelmiszere és nem tud bevásárolni, mivel nagyon fáj a lába. A járőr értesítette a családsegítő szolgálatot.
Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

