Hírek
2018. Január 07. 18:32, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Csökken a torlódás az M1-esen Hegyeshalomnál
Lassan csökken a torlódás az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátkelőnél Ausztria felé, jelenleg mintegy három kilométeres a kocsisor
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délután az MTI-t. Füves Tamás elmondta, hogy a várakozási idő háromnegyed órára csökkent.
Hozzátette, továbbra is arra kérik a sofőröket, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfó oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről.
A Kelet-Európából Nyugat-Európába visszatérő vendégmunkások miatt a hegyeshalmi határátkelőnél vasárnap délelőtt hét kilométeres torlódás alakult ki, szombaton pedig volt, amikor tíz kilométeresre duzzadt fel a kocsisor.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t