Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2012. Január 27. 08:00, péntek | Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Csúszós utak miatt balesetek

Csúszós utak miatt balesetek

Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.

2012.01.26.-án, reggel 07 óra körül egy személygépkocsi csúszott árokba a 47-es számú főúton Telekgerendásnál. A jármű vezetője könnyű sérülést szenvedett. 07 óra 30 perckor Csorvásnál is árokba csúszott egy autó, amelynek vezetőjét kórházba szállították. Jelenleg vizsgálják a sérüléseinek súlyosságát. A 44-es számú főúton is történt egy baleset 07 óra 35 perckor. A Fiala Csárda környékén két személygépkocsi ütközött össze, melynek során az elsődleges adatok alapján nem történt személyi sérülés. Az egyik jármű az árokba csapódott, a másik az úttesten keresztbe fordulva állt meg.

Felhívjuk a közlekedés résztvevőinek figyelmét, hogy a reggeli időjárási körülmények miatt rendkívül csúszóssá váltak az utak, amely megnehezíti a közlekedést, lassítja a forgalmat. Kérjük a közlekedőket, hogy fokozott óvatossággal közlekedjenek, a szokásosnál tartsanak nagyobb követési távolságot és a járműveik sebességét az útviszonyoknak megfelelően válasszák meg.



Albert István r. fhdgy.
sajtószóvivő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok

Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt

Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását

2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app

Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.