Városlista
2026. július 30, csütörtök - Judit

Hírek

2021. Augusztus 06. 08:00, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Előzés közben okozott balesetet

Előzés közben okozott balesetet

Egy debreceni baleset vizsgálatát fejezték be a rendőrök.

A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy bocskaikerti lakossal szemben – közölte a rendőrség.

A nyomozás adatai szerint a gyanúsított személykocsival közlekedett Debrecenben, a Szoboszlói úton 2020. december 27-én 13 óra 30 perc körül. A sofőr, az István út felé haladt, amikor egy másik jármű előzésébe kezdett, de a manőver során – mivel az autó sebességét nem az útviszonyoknak megfelelően választotta meg – megcsúszott, és először az útpadkának, majd egy gépkocsinak ütközött. A közlekedési balesetben a bocskaikerti férfi és utasa könnyű, míg a másik jármű vezetője súlyos sérülést szenvedett.

A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld

Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is

Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.

2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld

Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában

Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld

Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel

Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.

2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld

OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament

Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.