Hírek
2012. Augusztus 09. 08:00, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Eltűnt egy személygépkocsi
Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.
2012.08.08.-án a kora délelőtti órákban Békéscsabán, az Orosházi út egyik családi házának udvari garázsából ismeretlen személyek eltulajdonították az IUM – 145 forgalmi rendszámú FIAT Albea típusú 2003-as évjáratú szürke színű személygépkocsit.
A Rendőrség kéri, hogy aki az eltulajdonítás körülményeiről, vagy a személygépkocsi feltalálási helyéről információval rendelkezik, hívja a Békéscsabai Rendőrkapitányságot a 66/523-700-as számon, vagy hívja a 107-es, illetve 112-es segélyhívó számot.
Pengő Erzsébet r.fhdgy.
sajtóügyeletes
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

