Hírek
2016. Július 25. 11:24, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Fél éve változatlan szinten a kgfb átlagdíja
A személygépkocsikra kötött kötelező gépjármű felelősségi biztosítási (kgfb) szerződések éves átlagdíja az idén az első félévben 31 800 forint volt,
és várhatóan a következő hónapokban sem változik, tartósan 32 ezer forint körül mozog majd - közölte a Netrisk.hu online biztosításkövető hétfőn az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint szemben a tavalyi 17 százalékos első félévi emelkedéssel 2016 első felében már nem változott trendszerűen a megrendelt kgfb-szerződések átlagdíja, a mutató 2016 január elején 31 737 forint volt.
A Netrisk.hu adatai szerint 2016 első félévében a személygépkocsikra kötött kgfb-szerződések éves átlagdíja 27 százalékkal haladja meg az előző év hasonló időszakában regisztrált 25 000 forintos összeget.
Az online biztosításközvetítő adatai szerint az évközi kgfb-megrendelések mintegy kétharmadát jelentő, az autó tulajdonjogának megszerzésekor kötött azonnali szerződések átlagdíja az első hat hónapban 12 százalékkal csökkent, 35 ezer forint körüli értéken áll, az évfordulós váltások átlagdíja gyakorlatilag nem változott, értéke 25 500 forint körül mozog.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld
Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását
A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.
2025. Július 25. 07:44, péntek | Belföld
AM: komplex támogatási program segíti a ragadós száj- és körömfájás sújtotta állattartó telepeket
2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld
Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet
Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.
2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld
Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe
Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.