Hírek
2018. Április 19. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-ast
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-as autópályát Budapest felé - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság csütörtök hajnalban az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint egy nyerges vontató és egy személyautó ütközött össze az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Hajdú-Bihar megyei Polgár közelében. Egy ember meghalt, a balesetnek egy sérültje is van.
A műszaki mentést a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók végzik. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták a forgalom elől a főváros felé vezető oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

