Hírek
2018. Február 08. 11:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Hamis édességet foglaltak le a pénzügyőrök Lajosmizsénél
Több mint 30 millió forint értékű hamis édességet foglaltak le a pénzügyőrök Lajosmizse közelében - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
Fehér Andrea, a NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense elmondta: a pénzügyőrök egy bolgár rendszámú teherautót ellenőriztek az M5-ös autópályán. A jármű átvizsgálásakor szerzői jogi védelem alatt álló megjelöléssel ellátott, mintegy 350 ezer csokoládétojást és rágógumit találtak a raktérben. Az elkövetők a márkajelzések jogosulatlan felhasználásával megközelítőleg 34 millió forint kárt okoztak a jogtulajdonosnak.
A pénzügyőrök a hamis édességet lefoglalták, és szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértésének gyanúja miatt feljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását

