Hírek
2012. Február 24. 14:07, péntek |
Külföld
Forrás: STOP / Új Ász
Újabb Hummer alatt szakadt be a jég
Úgy látszik, akinek Hummerje van, ott bizony valami nem stimmel.
A két magyar terepjáró-tulajdonos attrakciója után most az Egyesült Államokban próbálkozott meg egy férfi azzal, hogy átkel a három tonnás kocsival egy tavon.
Tény, hogy az amerikai kolléga lopta a H2-es járművet, és úgy próbált meg kereket oldani, hogy átvágott a Moses tavon. Pechjére azonban a tó 15 centis jege nem bírta el a monstrumot, így ő is a jeges vízben kötött ki. A kocsi valós tulajdonosa éppen nyaralt az akció alatt, így csak hazaérkezésekor értesült arról, hogy viheti a szervizbe több milliós járgányát - számol be az Új Ász.
Új Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 13:00, csütörtök | Külföld
Rekordalacsony a Dráva Eszéknél, hajóroncsokat és rég elfeledett maradványokat tárt fel a meder
Történelmi mélypontra süllyedt a Dráva vízállása Eszéknél: kedden mínusz 186 centimétert mértek, ami a helyi mérőállomás eddigi legalacsonyabb értéke.
2026. Július 28. 10:00, kedd | Külföld
Putyin: Oroszország történelmének egyik döntő szakaszát éli át
2026. Július 28. 07:31, kedd | Külföld
A spanyol belügyminiszter szerint a következő két nap kulcsfontosságú az ország középső részén pusztító erdőtüzek megfékezéséb
2026. Július 25. 12:00, szombat | Külföld
Franciaországban több mint 140 ezer embert telepítettek ki az erdőtüzek miatt, az államfő a hadsereg mozgósítását kérte
A Franciaország délnyugati részén pusztító erdőtüzek miatt az elmúlt két napban mintegy 141 ezer embert kellett kitelepíteni a belügyminiszter szerint.

