Hírek
2022. Április 07. 16:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Játékpisztollyal fenyegetőző fiatalokkal szemben indult eljárás Szekszárdon
Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indítottak eljárást Szekszárdon egy 17 és egy 19 éves fiatal ellen, aki április 1-jén buliból játékpisztollyal fenyegetőzött - közölte honlapján a rendőrség.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében azt írta: a fiúk egy áruház parkolójában egy autóból kihajolva fenyegették az embereket. A gépkocsit és az abban utazó öt fiatalt egy belejelentés után rövidesen elfogták, kettejüknél egy-egy műanyag játékpisztolyt találtak a rendőrök.
Az öt fiatalt előállították, két fiút gyanúsítottként hallgattak ki, akik "bulinak" gondolták tettüket.
A közleményben megjegyezték, bár nem valódi fegyverrel hadonásztak, másokban riadalmat keltettek, és bűncselekményt követtek el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

