Hírek
2020. Május 13. 09:52, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jelentős volt az ingatlanpiac visszaesése áprilisban is
Áprilisban is jelentős, 58 százalékos volt a visszaesés az ingatlanpiaci adásvételek számában a tavalyihoz képest, de márciushoz mérve már élénkebb volt a vevői érdeklődés és a befektetői aktivitás is
– olvasható a Népszava szerdai számában. Ez utóbbival kapcsolatban a lap azt írja, a Duna House keresletindexe 2 százalékponttal emelkedett.
A bizonytalanabb piaci környezetben hosszabb ideig tart eladni a lakásokat: a paneloknál három, a téglalakásoknál négy hónappal is számolni kell. A vevők pedig a tavalyinál többet, akár 6-9 százalékot is le tudnak alkudni az árból – írja az újság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.

