Hírek
2012. Július 05. 08:00, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Lebuktak a haltolvajok
Lebuktak a haltolvajok - két körzeti megbízott ért tetten hat tilosban halászó férfit (Sarkadi Rendőrkapitányság)
Több mint száz halat próbált ellopni egy biharugrai halastóból egy hatfős társaság. A berekböszörményi férfiak azonban nem jutottak messzire, két körzeti megbízott felfigyelt a ténykedésükre. Előállították őket és lopás miatt eljárás indul ellenük.
A mezőgyáni és a körösnagyharsányi körzeti megbízottak ma hajnali fél 4 körül érték tetten a 24 és 50 év közötti férfiakból álló társaságot. Az egyik biharugrai cég tulajdonában lévő Szilas tóból három emelőhálóval halászták ki a halakat. A törzszászlós és a főtörzsőrmester a tórendszer területéről távozóban igazoltatták őket. Kocsijukban 130 darab, összesen több mint 1 mázsa pontyot és 8 darab szürke harcsát találtak. Az egyenruhások a kb. 80 ezer forint értékű halat és a járműben talált hálókat lefoglalták, a halakat visszaadták a cégnek. A hat férfi ellen a Sarkadi Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt indít eljárást.
Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

