Hírek
2020. Január 11. 16:01, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Már jogsi nélkül is ittasan vezetett
A kiskunhalasi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Kiskunmajsán ellenőriztek a rendőrök egy személygépkocsit és vezetőjét 2019. november 16-án 20 óra 20 perckor. A sofőrrel szemben alkalmazott légalkohol-mérő készülék pozitív értéket mutatott, így őt vér-vizelet mintavételre előállították. Pár nappal korábban szintén ittas vezetése miatt a rendőrök már elvették a vezetői engedélyét – közölte a rendőrség.
A 45 éves férfival szemben járművezetés ittas állapotban vétség miatt indított újabb büntetőeljárást a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság.
A nyomozást befejezték a rendőrök, és az iratokat vádemelési javaslattal átadták az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.

