Hírek
2016. Szeptember 21. 10:59, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt a kaposvári emberölés feltételezett elkövetője
Meghalt a keddi kaposvári emberölés feltételezett elkövetője - tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t szerdán.
Méhes Dóra beszámolt arról, hogy a rendőrök szerdán reggel megtalálták a férfi holttestét, halálának körülményeit vizsgálják.
Felidézte: kedden késő este egy kaposvári családi házban holtan találtak egy nőt, aki családon belüli erőszak áldozatává vált, azóta keresték a gyilkosát.
A szóvivő a nyomozás érdekeire hivatkozva több részletet nem közölt, az MTI úgy értesült, hogy a férfi a volt párját ölte meg.
A Sonline hírportál információi szerint a férfi leszúrta a nőt, a kutyáját, és megsebesítette a nővel közös gyermekét, vélhetően akkor, amikor a fiú az anyja védelmére kelt.
A férfi ezután valószínűleg öngyilkos lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását

