Városlista
2025. július 29, kedd - Márta

Hírek

2018. November 02. 18:26, péntek | Belföld
Forrás: mti

Megint riasztották a honvédség Gripenjeit

A HungaroControl riasztotta a Magyar Honvédség Gripenjeit, mivel egy utasszállító gép nem jelentkezett be a légiforgalmi irányításhoz péntek délelőtt.

A magyar légiforgalmi szolgálat tájékoztatása szerint a TUI légitársaság Stuttgartból Hurghadába tartó járatának pilótái nem jelentkeztek be az irányítóknál és többszöri hívásra sem válaszoltak.

A Gripenek befogták a Boeing 737-800-as gépet és kikísérték az országból.

Címkék: gripen, repülő, riasztás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.

2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld

Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasok

A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.

2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld

Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban

A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait