Városlista
2025. július 30, szerda - Judit

Hírek

2017. Július 12. 09:26, szerda | Belföld
Forrás: mti

Megkéselte volt élettársát és gyermekeit egy férfi Tiszalökön

Megkéselte volt élettársát és gyermekeit egy férfi Tiszalökön

Megkéselte volt élettársát és annak gyermekeit egy 32 éves férfi szerda hajnalban a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tiszalökön, a gyanúsított ellen elfogatóparancsot adtak ki - közölte a rendőrség a honlapján.

A támadásban a legidősebb lány életveszélyesen megsérült.

A nyomozás adatai szerint a férfi volt élettársa tiszalöki lakóházában késsel megsebesítette a 37 éves nőt, valamint az asszony gyermekeit: egy 13 éves fiút, valamint egy 15 éves és egy 18 éves lányt. A rendőrség hajnaltól nagy erőkkel keresi a férfit, aki ellen elfogatóparancsot bocsátottak ki.

Fehérvári Marietta, a megyei rendőrség sajtószóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, a támadásban a 18 éves lány életveszélyes, a 15 éves lány és a 37 éves asszony súlyos, a 13 éves fiú pedig könnyű sérüléseket szenvedett.

A gyanúsított, Szentesi Zsolt körülbelül 170 centiméter magas, vékony testalkatú, fülei elállóak. Haja barna, rövidre nyírt. A bűncselekmény elkövetésekor kék nadrágot és piros pólót viselt.

A megyei rendőr-főkapitányság emberölés kísérletének gyanúja miatt indított az ügyben nyomozást.

A rendőrség kéri, hogy akinek információja van a férfi tartózkodási helyéről, hívja a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-42/524-600-as telefonszámon. Névtelensége megőrzése mellett bejelentést tehet a nap 24 órájában a Telefontanú ingyenesen hívható 06-80-555-111-es zöldszámán vagy a 107-es, 112-es központi segélyhívószámok valamelyikén.

Címkék: késelés, tiszalök

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.

2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld

Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány

A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.