Hírek
2016. December 05. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Mikulásgyár - Az ország tizenkét pontján lehet az adományokat leadni
A Mikulásgyár akcióban már az ország tizenkét pontján lehet adományokat leadni - hangzott el az M1 aktuális csatorna vasárnapi műsorában.
A jótékonysági akció főszervezői azt közölték az MTI-vel vasárnap, hogy előző nap csaknem 3000 kilogramm ajándék érkezett a Mikulásgyárba, és az adományozók száma meghaladja a kétezret.
Hozzátették, hogy az idén a Mikulásgyárban és a fővárosi Városház parkban, az adventi vásárban a Köszi, jól vagyok! program keretében mentálhigiénés segítséget is kaphatnak rászorulók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

