Hírek
2016. Augusztus 07. 06:00, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Mobilapp: olimpiára hangolva
Az olimpia kezdetére ismét exkluzív digitális szolgáltatásokkal bővült az M4 Sport mobilapp, amit érdemes frissíteni, vagy ha még nincs ott a mobilkészülékén, akkor letölteni.
A fejlesztéssel párhuzamosan az M4 Sport televíziócsatorna portálja, az http://m4sport.hu is új tartalmakkal bővült.
Harmadik frissítését kapta meg az M4 Sport mobilalkalmazása pénteken, közvetlenül a riói olimpia nyitánya előtt. Az új szolgáltatások olyan exkluzív másodképernyős tartalmakat nyújtanak a felhasználóknak, mint amelyeket a kommentátorok is használnak az élő közvetítések során.
Ha el akar mélyedni az Olimpia legrészletesebb statisztikáiban, akkor az M4 Sport mobilapplikációja a legjobb választás: Magyarországon egyedülálló módon az applikáció megjeleníti a hivatalos olimpiai statisztikákat, így az alkalmazást böngészve mi is Knézy Jenőnek érezhetjük magunkat.
Az élő statisztikákon túl az app részletes versenynaptárat, éremtáblázatot, percről-percre közvetítéseket, videókat, és beállítható "push" értesítéseket tartalmaz: csak ki kell választani a bennünket érdeklő versenyszámokat, és az applikáció figyelmeztet bennünket, hogy közeleg az esemény.
Az app ötödik nagy újítása, hogy a közmédia által fogadott 14 riói jelből 12 élőben követhető az M4 Sport mobilalkalmazásában.
Így ha valaki a vitorlázást vagy éppen a golfversenyeket követné élőben, akkor mindenképpen érdemes letöltenie az M4 Sport megújult mobilalkalmazását.
Az applikációfejlesztéssel párhuzamosan fölfrissült az http://m4sport.hu portál is: aki igazán naprakész szeretne lenni a riói történésekkel, annak a közmédia az M4 Sport hivatalos oldalát ajánlja, melyen külön aloldalt nyitottunk csak a riói eseményeknek, ahol a legteljesebb képet nyújtjuk látogatóink számára.
Ez az aloldal a http://m4sport.hu/rio2016 aloldalon érhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport
Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül
2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport
Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni
Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.
2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport
El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks
A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport
Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét
Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.