Hírek
2017. Június 14. 19:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Műszaki hiba miatt visszafordult egy magángép Budapestre
Műszaki hiba miatt nem sokkal a felszállás után visszafordult a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre egy Cessna Citation magángép - közölte Kurucz László, a Budapest Airport helyettes szóvivője az MTI-vel.
A repülőgép rendben leszállt, senki nem sérült meg, de a Flightradar24.com élő radarképe szerint a futópályán állt meg. Mivel az 1-es pálya felújítása miatt jelenleg a repülőtéren egy kifutópálya üzemel, ezért a műszaki mentés idején a repülőtér nem tudott járatot indítani és fogadni.
A Travel Service rodoszi járata Pozsonyban landolt, a Wizz Air stockholmi járata Debrecenben, míg a Brussels Airlines brüsszeli és az Aegean Airlines athéni járata Bécsben szállt le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.

