Városlista
2025. július 20, vasárnap - Illés

Hírek

2018. Április 02. 09:08, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Napos időnk lesz erős széllel

Napos idő várható gomolyfelhőkkel, csapadék nem valószínű.

Az északnyugati szél nagy területen lesz erős, estére mindenütt gyengül a légmozgás, de a Dunántúlon élénk marad és délnyugatira, délire fordul a szél.

A csúcshőmérséklet 11 és 16 fok között várható, délnyugaton lesz a legmelegebb. Késő estére 3 és 9 fok közé hűl le a levegő.

Címkék: időjárás, szél

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld

Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt

Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.

2025. Július 20. 10:09, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: ezer vízügyi szakember dolgozik az aszály elleni küzdelemben

Országszerte ezer vízügyi szakember dolgozik az aszály elleni küzdelemben és azon, hogy segítsék a bajba jutott tógazdaságokat, halas- és horgásztavakat üzemeltető vállalkozásokat

2025. Július 20. 10:08, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 29. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld

Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el

Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.