Hírek
2011. December 23. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: Gyulai Hírlap Online
ÜNNEPI NYITVA TARTÁS A MŰVELŐDÉSI HÁZBAN GYULÁN
December utolsó két napján és újév első napján a művelődési ház zárva tart.
A művelődési ház Gyulán
A művelődési ház az ünnepek alatt megváltozott nyitva tartással áll az érdeklődők rendelkezésére. December 23-án, pénteken 9.30 órától 14 óráig tart nyitva a központ, december 24-étől 28-áig zárva tart az intézmény. Az esztendőben legközelebb december 29-én nyitják meg a kapukat, akkor is 13.30 órától 18 óráig. December utolsó két napján és újév első napján a művelődési ház zárva tart. A látogatókat és érdeklődőket január 2-án 10 órától várják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.

