Hírek
2012. Április 22. 12:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Gyulai Hírlap Online
ÖSSZEFOGÁS A NAGYZERÉNDI RÁSZORULÓ GYERMEKEKÉRT ÉS CSALÁDOKÉRT
Kiss László: Kérjük Önöket, amennyiben van rá lehetőségük, járuljanak hozzá a nagyon súlyos anyagi helyzetben élők megsegítéséhez
A Gyulai Egészségügyi Alapellátási Intézmény több civil szervezettel és magánszeméllyel összefogva, adománygyűjtést szervez a nagyzeréndi rászoruló gyermekek, hátrányos helyzetű családok részére.
- Kérjük Önöket, amennyiben van rá lehetőségük, járuljanak hozzá a nagyon súlyos anyagi helyzetben élők megsegítéséhez. Rendelőinkben dobozokat helyeztünk el, amelybe felnőtt-, és gyermekruhákat, valamint gyermekjátékokat gyűjtünk.
Amennyiben tartós élelmiszert ajánlana fel, kérjük, hozza be intézményünk igazgatására (Gyula, Béke Sgt. 39.), vagy hívja a 66/463-284-es központi számunkat. Az adományokat május 5-én fogjuk átadni – tájékoztatta a Gyulai Hírlapot Kiss László intézményvezető.
Gyulai Hírlap Online
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.

