Hírek
2015. Október 15. 07:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Szennyvízgödörbe esett és megfulladt egy kisgyermek Somogyban
Szennyvízgödörbe esett és megfulladt egy kisgyermek Somogyszilben - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán késő este az MTI-vel.
A sajtószolgálat tájékoztatása szerint a gyermek eltűnését szerda délután jelentették a rendőrségen, nem sokkal ezután egy szennyvízgödörben holtan találtak rá.
A rendőrök megkezdték a helyszíni szemlét, adatgyűjtést, kihallgatásokat. A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága gondatlanságból elkövetett emberölés vétség elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
Az MTI információja szerint egy két és fél éves kisfiú az áldozat, aki nem sokkal négy óta előtt kóborolt el otthonról. A holttestére a házuk közelében, az út túloldalán egy gazos területen lévő szennyvízgödörben találtak rá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

