Városlista
2025. július 28, hétfő - Szabolcs

Hírek

2016. Június 22. 13:24, szerda | Belföld
Forrás: VOLT Fesztivál Sajtóiroda

Telekom VOLT Fesztivál: elfogytak a bérletek

Telekom VOLT Fesztivál: elfogytak a bérletek

A Telekom VOLT Fesztivál újra történelmet ír, ugyanis egy héttel a kapunyitás előtt minden bérlet elkelt. Korábban a szervezők bejelentették, hogy a péntek már teltházas,

mostantól pedig a többi napra már csak napijegyet lehet kapni.

„Korábban soha nem fordult elő, hogy elővételben elkeltek volna a bérletek. Az idei VOLT iránti érdeklődés rendkívüli, köszönhetően ez a “Európa legjobb közepes méretű fesztiválja” címnek, az idei line-upnak és annak, hogy a közönség többnyire boldogan távozik tőlünk” - mondta el Lobenwein Norbert, a VOLT főszervezője.

A szerdai, csütörtöki és szombati programokra már csak napijegyek kaphatók, akárcsak a keddi nyitónapra, a Petőfi Zenei Díj gálára.

„Arra kérünk mindenkit, hogy illegális helyen, utcai árusoktól ne vásároljon jegyet, ugyanis ilyenkor számítani lehet nagy mennyiségű, hamis jegyre” - tette hozzá Fülöp Zoltán, a VOLT másik házigazdája.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 28. 07:53, hétfő | Belföld

Magyar helikopter indult Bulgáriába az erdőtüzek elleni küzdelem támogatására

A Magyar Honvédség (MH) egyik H225M helikoptere indult Bulgáriába, hogy segítsen az ottani erdőtüzek megfékezésében.

2025. Július 28. 07:52, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági együttműködésnek

Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági kapcsolatoknak, hazánk kiváló példa arra, hogy menyit is lehet profitálni a keleti és a nyugati vállalatok közötti kulturált, civilizált együttműködésből

2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld

MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.

2025. Július 27. 09:08, vasárnap | Belföld

Vihar - Heves zivatarok is lehetnek ma az országban