Hírek
2013. Július 06. 05:00, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Uniós női ökölvívó-bajnokság - Nagy és Kovács is döntős
A 64 kilogrammos Nagy Bianka és a 81 kilós kategóriában szereplő Kovács Mária bejutott a szombati döntőbe a Keszthelyen zajló európai uniós női ökölvívó-bajnokságon.
A sportági szövetség pénteki tájékoztatása szerint az elődöntőben Nagy a német Cindy Rogge-ot győzte le 2-1-re, míg Kovács a holland Maxine Yvonne Koelemeis feledett diadalmaskodott ugyanilyen arányban.
A harmadik elődöntős magyarnak, az 54 kg-os Ancsin Katalinnak ugyanakkor nem sikerült kiharcolnia a finálét, mivel simán kikapott a bolgár Sztojka Petrovától, így bronzérmesként zárta a viadalt.
A junioroknál ketten, Viglási Alexandra (50 kg) és Karacs Fanni (80 kg), az ifjúságiaknál négyen, Wurst Nikolett (51 kg), Csősz Nikolett (64 kg), Szatmári Petra (81 kg) és Banicz Vivien (+81 kg) jutott a döntőbe a magyarok közül.
A finálék szombaton 14 órakor kezdődnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport
Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen
Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.
2026. Június 08. 07:09, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - A Győr legyőzésével első sikerét aratta a Metz
Albek Anna és Vámos Petra csapata, a francia Metz HB nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután története első fináléjában Budapesten vasárnap 31-29-re legyőzte a címvédő Győri Audi ETO KC együttesét.
2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál
Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.

