Hírek
2022. Május 29. 14:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vascsővel ütötte arcon egy mobil miatt

Egy eltűnt mobiltelefon miatt kezdett verekedésbe két férfi a fővárosban. Őrizetbe vették őket.
Testvérével, S. Józseffel indult lánya eltűnt mobiltelefonjának felkutatására S. Ernő május 18-án a IX. kerületben. A férfiak két régi ismerősüket gyanúsították a telefon ellopásával, akiket kérdőre is vontak, de mivel a „gyanúsítottak” tagadtak, vitába keveredtek. S. Ernő a vita során egy csővel arcon ütötte az egyik férfit, akinek eltört az arccsontja – közölte a rendőrség.
Az esettel kapcsolatban a IX. Kerületi Rendőrkapitányságon önbíráskodás és súlyos testi sértés bűntett miatt indítottak eljárást.
A két férfit a rendőrök elfogták, az 55 éves S. Ernőt önbíráskodás és súlyos testi sértés bűntett, a 63 éves S. Józsefet önbíráskodás bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgatták ki. A testvérpárt őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására, amit a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 20:31, hétfő | Belföld
Mandoki Soulmates - 50 ÉV SZABADSÁGVÁGY MEGAKONCERT
A Lánchídnál kapták lencsevégre a három barátot Leslie Mandokit, Csupó Gábort és Szűcs Lászlót, amint ötven év után újra együtt álltak azon a titkos helyen, ahol egykor életük legnagyobb döntését hozták meg.
2025. Július 28. 07:53, hétfő | Belföld
Magyar helikopter indult Bulgáriába az erdőtüzek elleni küzdelem támogatására
A Magyar Honvédség (MH) egyik H225M helikoptere indult Bulgáriába, hogy segítsen az ottani erdőtüzek megfékezésében.
2025. Július 28. 07:52, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági együttműködésnek
Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági kapcsolatoknak, hazánk kiváló példa arra, hogy menyit is lehet profitálni a keleti és a nyugati vállalatok közötti kulturált, civilizált együttműködésből
2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld
MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.