Hírek
2019. Június 16. 12:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Vonat gázol halálra egy férfit Hajdúböszörményben
Vonat gázolt halálra egy férfit Hajdúböszörményben vasárnap reggel - közölte honlapján a rendőrség.
A police.hu azt írja, a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a Külső-fehértói úton található vasúti átjáróban eddig tisztázatlan okból a vonat elgázolt egy férfit, aki a helyszínen életét vesztette.
A hajdú-bihari rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint egy 84 éves helyi férfi háromkerekű elektromos kerékpárral közlekedett Újfehértó irányába, amikor neki ütközött a már leengedett vasúti félsorompó rúdjának.
Az idős ember az ütközés következtében a sínekre esett és az arra közlekedő személyvonat elütötte.
A vonaton összesen tízen tartózkodtak, közülük nem sérült meg senki. A helyszínelés befejeződött, az érintett útszakaszon zavartalan a forgalom - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

