Hírek
2018. Július 21. 09:38, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy autó egy átjáróban Nyárlőrincnél
Összeütközött egy személyvonattal egy kocsi a Bács-Kiskun megyei Nyárlőrincnél szombat reggel.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy földutas átjárónál történt a baleset, a kocsi két utasa súlyosan megsérült.
A MÁV-Start vonatinfó honlapja szerint a Szolnokról Kecskemétre tartó személyvonattal ütközött az autó, reggel fél 7 után.
A Mávinform tájékoztatása szerint az átjárónál KRESZ-tábla (úgynevezett András-kereszt) figyelmeztetett a lehetséges veszélyre.
A helyszínelés és a műszaki mentés idején buszokkal pótolták a vonatokat Lakitelek és Kecskemét között. A Mávinform nem sokkal 9 óra előtt azt közölte, hogy a vasúti forgalom újraindult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 10:00, vasárnap | Belföld
Már elérhetők az adóbevallási tervezetek
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Belföld
Március 15. - Kitüntetések - Kossuth-díj
2026. Március 15. 08:07, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás: a magyar tudomány és kultúra képviselői összefognak minket
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.

